loading1

O firmie

Firma TRANS-HOL Grusiecki została założona w 1996 r. przez Henryka Grusieckiego. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz ciągłe inwestycje sprawiły iż obsługujemy samochody ciężarowe (TIR), autobusy, dostawcze i osobowe, jak również zajmujemy się transportem wózków widłowych, maszyn rolniczych i innych ładunków nietypowych.

Oferujemy bezgotówkową pomoc w ramach wszystkich systemów ASSISTANCE – zaufały nam i powierzyły swoich klientów wszystkie firmy ubezpieczeniowe.

W przypadku kolizji/wypadku zapewniamy darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy lub z polisy AC/Assistance.
Dysponujemy wysoko wyspecjalizowanym sprzętem do pomocy drogowej co ułatwia nam w codziennym działaniu w różnych skomplikowanych sytuacjach na drodze przez co jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Sprzęt jaki posiadamy umożliwia nam załadunek pojazdu z niskim zawieszeniem, nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń, natomiast ciężki sprzęt umożliwia stawianie samochodów ciężarowych na koła oraz wyciąganie z rowu, a także ich odholowanie.
Zapewnimy również przeładunek towaru na drodze oraz organizujemy pojazd, który przetransportuje ładunek we wskazane miejsce przez klienta.

Pomoc drogowa to dla nas nie tylko holowanie pojazdów, to również pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych, organizujemy nocleg lub umożliwiamy kontynuację podróży. Usuwamy również drobne awarie na drodze oraz dokonujemy zakupu części zamiennych. Prowadzimy parking strzeżony – teren parkingu jest ogrodzony, utwardzony, oświetlony i strzeżony całodobowo za pomocą monitoringu.
Wszystkie pojazdy przekazane w nasze ręce są ubezpieczone – ubezpieczenia OC przewoźnika i OC parkingu.

Nasza firma posiada stosowne kwalifikacje (Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy, Certyfikat ukończenia kursu licencyjnego Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Rzeczy)

Pomoc drogowa jest dla nas czymś więcej niż zwykłą codzienną pracą to nasze hobby i wielka pasja, dlatego tez każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością i profesjonalizmem. Doskonale wiem, jak dłuży się czas na drodze w oczekiwaniu na pomoc dlatego dyspozycyjność przez 24 h, 365 dni w roku, szybkie dotarcie do klienta oraz fachowe wykonanie usługi to wizytówka naszej firmy.