loading1

Holowanie ciężarowe | Radom – flota TRANS-HOL Grusiecki

Dzięki świetnie zaopatrzonej flocie oraz bazom w ośmiu miejscowościach w Polsce jesteśmy w stanie o każdej porze dnia i nocy stanąć na wysokości każdego zadania, którego celem jest pomoc drogowa.
Dysponujemy zarówno pojazdami przeznaczonymi do bezpiecznego transportu pojazdów z niskim zawieszeniem, jak i ciężkim sprzętem, który umożliwia pomoc w przypadku samochodów ciężarowych czy autobusów.
W razie konieczności jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zorganizować pojazd zastępczy, którymi również dysponujemy.
Posiadamy również parking strzeżony, a wszystkie pojazdy przekazane w nasze ręce są ubezpieczone – gwarantujemy ubezpieczenia OC przewoźnika oraz OC parkingu.
Z nami nie tylko szybko uporasz się z kłopotliwą sytuacją na drodze, ale również dostaniesz gwarancję załadunku i transportu nie cierpiącego zwłoki towaru pojazdem zastępczym w wyznaczone miejsce.
Lata doświadczenia, autentyczna przyjemność czerpana z codziennej pracy na drogach oraz solidne zaplecze technologiczne, na które składają się bardzo dobrze utrzymane i niezawodne pojazdy oraz holowniki to gwarancja naszej skuteczności.
Jeśli szukasz solidnej i pewnej pomocy drogowej, posiadającej wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniającej restrykcyjne wymogi, jakim musi sprostać tego rodzaju firma – zapraszamy do kontaktu! Posiadamy Licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy oraz Certyfikat ukończenia kursu licencyjnego Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Rzeczy.
Wszelkie dane telefoniczne znajdą Państwo w zakładce kontaktowej.
FLOTADSC01342
.